قرار است بهترین نقدهای حوزه‌ی سینمای استراتژیک جمع‌آوری و در این وب‌سایت آرشیو شوند. هدف ما پرداختن به محتوای آثار می باشد و به همین دلیل مسیرما با بقیه سایت های نقد رایج مثل زومجی، نقد فارسی و مووی مگ تفاوت جدی دارد. قصد داریم این وب‌سایت محلی باشد برای همفکری درباره‌ی آثار سینمایی و درک بهتر آن‌ها؛ به کمک شما آثار دارای محتوای مهم را معرفی خواهیم کرد و در جهت بررسی آن‌ها نکاتی که به ذهن‌مان برسد یا در جستجوهایمان در فضای وب پیدا کنیم را خواهیم نوشت. بخش مهمی از کار هم به دوش شماست. می‌توانید با کامنت گذاشتن و ارسال نقدهایتان به ما کمک کنید تا با هم‌افزایی اطلاعات، به تحلیل‌های قوی‌تری برسیم. همکاری ما منحصر به تحلیل آثار نمی شود، قرار است تاریخ، فلسفه، علم و هر چیز آموزنده و مفیدی را به بهانه‌ی دیدن آثار مختلف یاد بگیریم! نیاز ما به افراد مستعد و توانا برای توسعه و پیشرفت این پروژه به‌شدت زیاد است.

****************************************************

نکته‌ی مهم: توجه کنید که استفاده از واژه‌های «نقد و رمزگشایی» در عناوین وب‌سایت برای این است که همه‌ی وب‌سایت‌های اصلی به‌نادرست از واژه‌ی «نقد» استفاده می‌کنند و کاربران هم معمولاً در استفاده از موتورهای جستجو از این کلمات استفاده می‌کنند و ما ناگزیر از این هستیم که برای حذف‌نشدن از نتایج جستجوی گوگل از این واژه‌ها استفاده کنیم؛ در واقع کار اصلی ما تحلیل و بازبینی آثار و همچنین اشاره به نکات مفید و آموزنده در رابطه با هر اثر می باشد.

*****************گزارش وضعیت کارها****************

دقت شود آی‌نقد یک سایت شخصی هست که تقریبا یک سال پیش با کمترین قیمت (حدود 80 هزار تومان برای قالب و دامین و هاست) توسط بنده راه اندازی شد. خوشبختانه در ماه های اخیر با پیام دادن به ما و جذب چندین نفر نیروی داوطلب پیشرفت سایت و استقبال کاربران بسیار چشمگیر بوده و روحیه ما را نیز برای ادامه کار بسیار بالا برده است. جذب نویسنده داوطلب و با اطلاعات

– به دلیل درگیری با مسائلی مثل امتحانات، تا نیمه تیر ماه فعالیت متمرکز نخواهیم داشت و به امید خدا بعد از آن فاز جدید فعالیت هایمان را شروع خواهیم کرد که شامل اصلاح مطالب قبلی و ارتقا کیفیت آنها، برنامه جدید برای تکمیل بهتر آرشیو، فعال کردن شبکه های اجتماعی و غیره خواهد بود . . .

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید