تبلیغات و حمایت مالی

پروژه آی‌نقد که تقریبا چند ماه از شروع به کار جدی آن می گذرد؛ با استقبال غیر منتظره کاربران روبرو بوده و در همین مدت توانسته است بازدیدهای خود را به بالای 1300 بازدید در روز برساند و رتبه الکسای ایران خود را تا 6000 بهبود دهد. این در حالی است که تاکنون فقط چند نویسنده داوطلب بدون کوچکترین دریافتی به ما کمک کرده اند و فعالیت ما بشدت محدود بوده است. با برنامه ریزی های جدید قصد داریم فعالیت خود را کاملا گسترش داده و مجموعه کاملی را در اختیار مخاطبین عزیزمان قرار دهیم. با افزودن بخش خبری جامع و بهبود گسترده کیفی و کمی آرشیو نقدهای وبسایت و راه اندازی شبکه های اجتماعی و خدمات متنوع و با کیفیت تر، مسیر رشد آی‌نقد را محیا کنیم. در این راستا نیاز به حمایت های مالی بخش جدی و جدایی ناپذیر این مسیر است.

از این رو افرادی که مایل به تبلیغات بنری در وبسایت هستند، با پرداخت هزینه کمی می توانند تبلیغات مورد نظر خود را در وبسایت داشته باشند و به رشد ما نیز کمک کنند. همچنین دوستانی که تمایل دارند به صورت خیرخواهانه به رشد و توسعه سایت کمک کنند میتوانند با استفاده از فرم زیر کمک های خود را به دست ما برسانند و نام و میزان کمک آنها به عنوان حامی مالی در همین صفحه درج خواهد شد. درآمدهای حاصل شده نیز فقط و فقط در مسیر توسعه سایت هزینه خواهند شد و هیچ گونه مصرف شخصی نخواهند داشت.

 

تومان
 

محل های تبلیغ در سایت (برای افراد علاقه مند به تبلیغ بنری در آی نقد)

– پس زمینه عکس تبلیغاتی که تمام صفحه پشتی سایت را اشغال می کند. به دلیل تغییرات زیاد در ظاهر سایت، ترجیحا فعلا این بخش را برای تبلیغات قرار نخواهیم داد!

– تبلیغ تمام عرضی در بالای هدر

– تبلیغ در قسمت هدر (برای نمونه هم اکنون با آگهی “محل تبلیغ شما!” در قسمت هدر سایت قرار گرفته است)

– تبلیغ بالای فوتر

-تبلیغ زیر فوتر

-تبلیغ بالای مطلب

-تبلیغ بالای محتوای مطلب

-تبلیغ پایین محتوای مطلب

-تبلیغ پایین مطلب

-تبلیغ بین نوشته در بایگانی #1

– تبلیغ بین نوشته در بایگانی #2


– فعلا با پیدا شدن کاربری که در ازای تبلیغات بنری وبسایتش (http://cardtak.com)، حاضر شده برخی از هزینه ها از جمله هزینه تعویض هاست را پرداخت کند؛ در همین چند هفته پیش رو سعی می کنیم از هاست نسبتا ضعیف و ارزان قیمت قبلی که بشدت دردسرساز شده و صفحات را کند و یا در مواقعی کلا بارگزاری نمی کند؛ به هاست و سرور با کیفیت تری کوچ کنیم.

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید