محصولات انیمیشنی

بت‌وومن؛ ابرقهرمانی هم‌جنس‌باز!

بت وومن توسط باب کین، شلدون مولدوف و ادموند هامیلتونِ نویسنده و زیر نظر مستقیم جک اسچیف (سردبیر) خلق شد تا به شخصیت‌های قصه‌های بتمن اضافه شد!

اولین حضور بت وومن در کمیک‌استریپ‌های دی‌سی به شمارهٔ ۲۳۳ مجلهٔ Derective Comic 1956 برمی‌گردد.

کاترین کین یا کیت کین از ابرقهرمانان زن معروف کمیک‌های دی‌سی بت‌وومن (batwoman) یا زن خفاشی است. زن خفاشی نیز مانند سایر ابرقهرمانان در کنار برخورداری از برخی ویژگی‌های ذاتی و اکتسابی که در هر ابرقهرمانی موجود است، از ویژگی‌های ضداخلاقی و رفتاری مشخصی برخوردار است. یکی از انحرافات اخلاقی کیت کین (بت وومن) هم‌جنس‌بازی اوست.

کاترین بعد اینکه خواهر و مادرش توسط تروریست‌ها کشته میشود و پدرش هم دستگیر میشود ، به ارتش میپیوندد تا بتواند پدرش را نجات بدهد و انتقام بگیرد و او به تنهایی در گاتهام‌سیتی به مبارزه با جرم و جنایت می‌پردازد که بتمن او رو زیر نظر دارد و به او تمرینات بیشتری میدهد تا آمادگی پیدا کند تا لباس بت وومن رو بپوشد و به خانواده بتمن ها وارد شود!

بت وومن
بت وومن

بت‌وومن زن یهودی  فاسدالاخلاقی است که خالقان شخصیت او و بسیاری از رسانه‌های مطرح غربی (به صورت مستقیم و غیرمستقیم) به لزبین (هم‌جنس‌باز زن) بودن وی اذعان دارند. علاوه بر این، در زندگی‌نامه‌ی (بیوگرافی) او نیز آمده است:

«بت‌وومن وارد اکادمی نظامی ایالات متحده‌ی امریکا می‌شود و به علت مساحقه با یکی از دانشجویان آکادمی مجبور به ترک آنجا می‌شود. زمانی نیز که افسر ارشد از بت‌وومن می‌خواهد این موضوع (مساحقه) را تکذیب کند، او حاضر نمی‌شود از موضع خود (ادامه دادن هم‌جنس‌بازی) عقب نشینی کند.»

حال جای مطرح کردن این پرسش است:

کودکان، نوجوانان و مردمی که با حجم گسترده‌ی آثار ابرقهرمانی و شخصیت‌های مریض‌القلبی چون بت‌وومن مواجه هستند، با آن‌ها انس می‌گیرند و روزگار می‌گذرانند قرار است در آینده چه نوع جامعه‌ای را رقم زنند و بسازند؟!

نوشته های مشابه

‫78 دیدگاه ها

 1. خجالت بکش از این سطح پایین نوشتار. اولا ایشون همچنسگران تو کمیک،دوما همجنسبازی با همجنسگرایی فرق داره،سوما اگه نمیدونی یک مطلبو بهتره احترام بگذاری،هر چند تو همچین سایتی بعید میدونم که همچین مطالبی نشر بشه، فقط هدفمون صحبت با نویسنده این متن بود

   1. توی اینترنت هم چه به فارسی چه به انگلیسی توی مطالب مربوط به اسلام، یهودیت و مسیحیت هرکجا سرچ کنید تفاوت همجنسبازی و همجنسگرایی رو کامل توضیح داده.
    اینکه همجنسبازی کاری نادرست هست رو نمیشه تکذیب کرد ولی انصاف نیست اون رو با همجنسگرایی که اختیارش به دست خود انسان نیست و ربطی هم به نیازها و روابط جنسی نداره یکی کنید.
    من خودم علاقه ای به این مسئله ندارم اما درست نیست ندونسته دیگران رو قضاوت کنید. مطمئن باشید افراد همجنسگرا هم دوست ندارن روش سختِ زندگی کردن رو تجربه کنن. دوست ندارن جزو قشر رانده شده ی جامعه باشن و هیچکس علاقه ای نداره داوطلبانه زندگی خودش رو سخت و پر از درد کنه.
    همجنسگرا ها انتخابی ندارن و خیلی هاشون هم با ازدواج با جنس مخالف و هزار جور درمان و دارو تلاش میکنن تا گرایش مطلوب جامعه رو کسب کنن.
    اما تا به حالا که هیچ گونه تغییری نبوده. نظر من رو اگر بپرسید، در وهله ی اول این اصلا بیماری نیست که بخواد درمان بشه.
    میگید شما از خدایی که چنین گرایشی رو در این افراد قرار داده بهتر به خوب و بد کار مطلع هستید؟
    همجنسگرایی حتی در جانوران دیگر به جز انسان هم هست. اون ها که اراده ای به رفتار خود ندارن رو چطور توجیه میکنید؟
    به طور مثال پنگوئن های همجنسگرا که از تخم ها و یا بچه هایی که پنگوئن های “نرمال” والدینشون رهاشون کردن مراقبت میکنن و اونها رو مثل فرزندان خودشون بزرگ میکنن.
    برام جالبه که هزار جور نجاست رفتاری در رابطه های بین زن و مرد دیده میشه و کسی ککش نمیگزه. اما کافیه زوجی همجنسگرا رو پیدا کنن که سرشون به کار خودشونه و کاری به کسی ندارن. به بدترین شکل باهاشون رفتار میشه و چه بسا آخر و عاقبتشون مردن بشه.
    انقدر راحت صفت خوب و بد به چیزی ندید. میگن حتی بهترین آدم ها هم اگر در شرایط مشخصی قرار بگیرن میتونن از بی رحم ترین قاتل ها بدتر بشن.
    اگه خود شما هم روزی بیدار بشید و ببینید دنیا جور دیگه ای شده و علاقه به جنس مخالف گناهه، میتونید برید با همجنس خودتون رابطه ی عاطفی و جسمی برقرار کنید و لذت ببرید؟
    برای افراد همجنسگرا هم همینطوره. باور کنید اگر حق انتخاب داشتن هرگز این زندگی سخت رو انتخاب نمیکردن.

    1. چرته بنظرم.امکان نداره کسی همجنسگرا باشه ولی همجنسباز نباشه.دلایل مزخرف برای توجیح همجنسگرایی

    2. اگر منظورت از همجنسگرا کسانی است که جنسیت فیزیکیشون مشخص نیست یا کسانی که تمایل جنسیشون با آلت فیزیکیشون متفاوته ، این افراد در ایران هم حق دارند که بروند و جنسیت خودشون رو تغییر بدهند.
     اما بحث اینه که عده ای هستند که مثلا فیزیک زن رو دارن و تمایلات به زنان دارند و حاضر به تغییر جنسیت نیستند ، یعنی با وجود اینکه فیزیک زنانه دارند ولی دوست دارند با زنان معاشقه کنند ، بد ماجرا اینه که اینها دوست دارند از طرف یک زن دیگه معاشقه بشوند این یک بیماری و انحراف جنسی است و اسمش همجنس بازی (عده ای اونرو همجنسگرایی هم میگن به دلیل خوشگلتر بودن)است.
     دلیلش هم ربطی به آفرینش خدا و اینهایی که شما میگید نداره ، دلیل اساسی اش برمیگرده به فیلمهای پورن ،خودارضایی و یه قسمتش هم به کودکی اون فرد که ممکنه به این عمل اعتیاد پیدا کرده باشه .
     پس هیچ کس چه مذهبی از هر نوعش خرده بر کسانی که از لحاظ جسمی و فیزیکی مشکل دارند یا تمایلشون مشخصه ولی ابزارشون اشتباهه ندارند.چون راهکارش تغییر جنسیته.
     همه به این موضوع اعتراض دارند که کسی زن یا مرده و به همجنسش تمایل داره و مثلا مردهایی که هم دوست دارند فاعل باشند و هم مفعول یا زنهایی که فقط با یک زن دیگه و با ابزاری که موسسات خیریه و نایس و مهربون براشون ساختن!!! همدیگر رو ارضا میکنند.
     دوست گرامی همجنس بازی یک فانتزی ساخته بشره و افراد با تبلیغات فیلمهای پورن و کنجکاوی خودشون درگیر میشوند و تمایل به هرچیزی اون چیز رو مجاز و درست نمیکنه.
     چه اینکه نهایت رابطه جنسی تولید نسل و نیاز به زندگی اجتماعی رو برطرف میکنه.
     پس با چند جمله مبهم و روشنفکر مآبانه سعی در تطهیر نکنید.
     برای اطلاع بیشتر و آشنایی با عدهای که تمایلات شدید همجنسگرایانه داشتند و با پرهیز از پورن و خودارضایی ، دوباره آزاد شدند و دوران قبل خودشون رو اصلا باور نمیکنند به سایت nofap.com مراجعه کنید.

    3. کتایون عزیز کلمه ی همجنسگرا از نظر چندین مقاله ی بزرگ علمی نادرست هست و این افرادی که شما می گید در واقع نیاز به عمل تطبیق جنسیت دارند و از نظر هیچ دینی این عمل جراحی ملامت نمی شه.

    4. خداوند فطرت و وجود و سرشت همه انسان هارو پاک قرار دادن و طبق ایه قران خداوند فقط توانایی تشخیص خوب و بد رو در ما قرار دادن پس امکان نداره کسی از زمانی که خلق شده همجنسگرا باشه این حس بر اساس شهوات درونی و محیط بیرونی بوجود میاد و اون باید تشخیص بده این کار نادرسته همونطور که قوم لوط مرتکب این گناه شدن و خداوند بدترین عذاب هارو براشون نازل کردن

    5. اسم شهوت های خودمون رو گرایش نگذاریم ، خدا در ذات هیچکس نیاز به ارتباط با همجنس رو قرار نداده ، اینها همه توجیهه که خودتون رو گول بزنید ، فقط کافیه دست از شهوتهای نفسانیمون برداریم ، اگه اینجوریه من هم شرابگرا هستم ، یعنی دست خودم نیست «دوست دارم» دیگه 😏 ،

    6. -همجنس گرایی یه اختلال روانیه.
     -نظر به کودکان هم همینطور. (منظورم شیوه ی تفکر متجاوزان به کودکان هست که میگیم بچه بازی.)
     – علاقه به آتش زدن هم همینطور.
     علاقه به قتل هم همینطور.
     تا ساعت ها میتونم تک تک اختلالات روانی رو نام ببرم.
     درمانشون نکنیم که چی؟ گرایش طبیعیه یه آدمه؟
     همجنس گرایی همون همجنس بازیه. مگر اینکه به عنوان یه اختلال روانی مانند دیگر اختلالات روانی شناخته بشه.

    7. ببین اگه بخوایم روابط جنسی رو بر اساس رفتار حیوانات توجیه کنیم اشتباهه
     چون توی حیوانات پدوفیلیا هم هست
     یا اینکه با بچه ها خودشون جفت گیری کنن یا حتی کانیبالیسم و همجنسخواری توشون دیده میشه

    8. همجنس گرایی همون همجنس بازیست که در اتاق فکر اسرائیل و آمریکا تغییر نام پیدا کرد تا افرادی مثل شما از مواضع ضد همجنس بازی‌ فاصله بگیرید
     این حرف های شماهم بسیار غير منطقی‌و غیر علمیه
     این مزخرفات رو به خورد دیگران ندید لطفا وچهره پلید این موجودات مریض رو تطهیر نکنید.

   2. هم جنس باز کسی است که از همجنس خودش سو استفاده جنسی میکنه
    هم جنس گرا کسی هست که به هم جنس خود گرایش داره و عاشقش هستش
    این دوتا خیلی فرق داره

   3. ببین به اون کسی که از رو هوس و .‌‌…میره با همجنسش وارد رابطه میشه با اون شخصی که هر دوشون به هم علاقه دارن و همدیگرو از جهت رفع نیاز نمیخواین باهم فرق داره

    پ چی همنجور که پسرای زیادی هسن که دختر بازن و فقط طرفو برای رابطه میخوان و اون دخترو پسریم که عاشق همن با اونا فرق میکنه

    و لطفا حرف دهنتو بفهمین ودرباره چیزی که نمیدونین حرف نزنین
    اتفاقا دنیایlgbtها خیلی بهتراز استریتاس عشقی که بین اونا صورت میگیره خیلی پایدارتر از این عشقاس

    1. شما هنوز سنت خیلی نیست و خوب اشکالی نداره این اظهار نظرت ، چون از روی بی اطلاعی میگی اینارو.

    2. خواهشاً منم وضعیت ال جی بی تی ها رو درک میکنم
     ولی لطفاً نگید این و از اون بهتره یا اینکه چون استریت های سیاه و سفیدن خسته کنندن
     اتفاقا سیاه و سفید می‌تونه نماد دایره بین و یانگ و همکاری و همراهی بین زن و مرد باشه

  1. دوستان گرامی سلام وعرض خداقوت
   در خصوص فیلم دیدن ما باید اونقدر اهل مطالعه وبینش صحیح باشیم که ازاهداف کمپانی های فراماسونری سردربیاریم مثلا
   کمپانی دیزنی بیشتر کارهاش تلقین رفتارهای نادرست وزننده به نوجوان هاست
   کمپانی برادران ورنر عمده فعالیتهاش درارتباط با سیاست و طبق معمول فراماسونری
   کمپانی مارول استفاده از بهره ورزی های بی نهایت نادرست درزندگی اجتماعی و…..هستش خواهشا شما نوجوان ها زندگی خودتونو به بهای اندک نفروشید

  2. هدف کلی متن ول کردی داری اینو میگی
   کلی نگاه کن نه جزئی

   1. ببین به اون کسی که از رو هوس و .‌‌…میره با همجنسش وارد رابطه میشه با اون شخصی که هر دوشون به هم علاقه دارن و همدیگرو از جهت رفع نیاز نمیخواین باهم فرق داره

    پ چی همنجور که پسرای زیادی هسن که دختر بازن و فقط طرفو برای رابطه میخوان و اون دخترو پسریم که عاشق همن با اونا فرق میکنه

    و لطفا حرف دهنتو بفهمین ودرباره چیزی که نمیدونین حرف نزنین
    اتفاقا دنیایlgbtها خیلی بهتراز استریتاس عشقی که بین اونا صورت میگیره خیلی پایدارتر از این عشقاس

    1. اتفاقا شما اشتباه می کنی همجنس باز ها نه تنها به خودشون و بدن شون بلکه در مواقعی به جامعه و سایرین هم آسیب می‌زنند همجنس بازی راه رو برای سایر انحرافات باز می کنه ضمنا اسم شهوت و انحراف عشق نیست اگر اسم هر انحرافی رو عشق بزاریم منم می تونم بگم پدوفیلی عشقه

    2. استاد عبداللهی سلام و عرض ادب اگر ممکنه حتما نقد انیمیشن کشتی نوح رو پیگیری کنید و در سایت قرارش بدید لطف میکنید

    3. قعلا توی کانال به صورت کلی بررسیش کردیم
     به زودی سعی می کنیم مقاله اش رو هم آماده کنیم

  3. ببخشید بی پرده میگم ولی افراد همجنسگرا از عمل مساحقه لذت کافی رو نمی برن و روانشناس ها معمولا به این افراد عمل تطبیق جنسیت رو پیشنهاد می کنند تا به اوج لذت برسن. و همین عقاید اشتباهی که در شما و بقیه به وجود اومده باعث میشه که فردی که به همجنس خودش گرایش داره تا آخر عمر با مساحقه سعی کنه به لذت طبیعی دیگران برسه، لذتی که هیچ وقت اتفاق نمی افته!

 2. کاش نوجوان ها جامعه ای را بسازند که مردم را به همین راحتی قضاوت نکنند…

 3. کاش نوجوان ها جامعه ای را بسازند که مردم را به همین راحتی قضاوت نکنند…

  1. کاش همه یاد بگیرن همو قضاوت نکنن و هرچیزی رو به راحتی قبول نکنن
   وگرنه شما هم داری جامعه فعلی رو قضاوت میکنی

 4. یعنی بعد از خوندن این متن سریع رفتم تاریخ انتشارشو چک کنم انتظار داشتم یه چیزی دور و بر سال های 91 و 92 باشه
  عجیبه هنوز همچین ادمایی با همچین طرز تفکری هستند متاسفم.

  1. اره واقعا ، عجیبه که تفکر چند هزار سال پیش قوم لوط رو هنوز شما بهش باور داری!!!

   1. اگه واقعا تو طرز فکر خوبی داشتی ..
    اینو میدونستی که قوم لوط
    کثیف ترین قوم دنیا و همجنس باز بودن
    و به طرز وحشت ناکی زیر خاکستر نابود شدن.
    گرچه به زودی این اتفاق دوباره اتفاق میوفته

  2. خواهشاً جبهه نگیر ولی اگه مخالفین هم از بین برن کمپانی های معروف راحت تر هر چی دلشون بخواد. رو توی این نسل جا میزنن
   همین کرونا هم بیشتر آدمای نسل قبل رو هدف گرفته

 5. تو نقد به حجاب بت وومن اشاره نکردی ها ! اصلا چرا نباید بت وومن چادر سرش باشه ؟! چرا یک زن انقلابی و بسیجی نباید شخصیت همچین قهرمانی باشه ؟؟

  واقعا متاسفم برای نویسنده

  1. چقدر چرت میگی.
   یارو، اللن حجاب درد ما نیست.
   اینکه یه اختلال روانی رو میگن که عشق میگن محبت درد ما عه.
   اینکه چرا یه نفر باید توی پادگان همجنس بازی کنه و بعد نگه غلط کردم فقط برای پیشبرد و روایت داستان درد ما عه.
   اینکه چرا تو مغز نداری درد ما عه.

 6. خیلی دوست دارم از این افرادی که اینطوری با غیرت و تعصب ازاین فیلم و سریالا دفاع میکنن اطلاعت بنیادی داشته باشم
  اطلاعاتی مثل
  سن
  شغل
  جایگاه اجتماعی
  مفید بودن برای جامعه و حتی برای خود
  و
  .
  .
  .
  متاسفانه اینجور افراد رو یه عده در خواب رفته یافتم
  و امیدوارم که بیدار شن چون هر چی این خواب طولانی تر بشه به سمت کما و در نهایت مرگ میره.
  در هر صورت بنده قصد قضاوت یا ملامت ندارم چون خودم هم یکی از همین ها بودم و به شخصه یکی از موفقیت هامو تلاش برای رهایی از این خواب میدم

  1. آفرین درست ترین حرفو تو زدی
   فقط یه سوال به نظرت چیکار کنیم که این فیلم ها و سریال ها رومون تاثیر منفی نذاره ؟

   1. کار سختیه. در این فیلم ها خیلی اصل های روانشناسی برای درگیر کننده بودن رعایت میشن. اول از همه باید با دید مخاطب خاصه ای که از اهداف یه فیلم اگاهی داره واردش شیم و بعد از فیلم هم برای خورمون محتوا رو تحلیل کنیم و هر از چند گاهی به اینجور جا ها هم سر بزنیم.

   2. با سلام مهدی جان بهتره با آگاهی بیشتر این فیلم هارو نگاه کنیم با یه دید کاملا باز

 7. با تفکر ضعیف اشخاصی مثل شما شک دارم که هیچ وقت مملکت ما پیشرفتی بکنه.تا وقتی که افکار سطحی و قدیمی داشته باشیم به هیچ جا نمی رسیم.هر چند سر تا سر ایران رو این طرز تفکر قدیمی احاطه کرده.
  واقعاً متأسفم برای شما و امثال شما که به اعتقادات دیگران احترام نمی گذارید.

  1. افکار قوم لوط که همچنسگرایی و همجنسبازی رو تبلیغ میکردند هم خیلی خیلی قدیمی تر از افکار نویسنده مقاله اس!!!
   متاسفانه افرادی چون شما چند کلمه کلیدی دارید
   تعصب
   قدیمی
   کهنه
   آزادی
   و…
   که فقط برای سفسطه ازونها بهره مند میشید.
   ولی باید تلاش بیشتری بکنی تا حرفاتو باور کنیم!!!

  2. سلام امیر علی جان همینکه تو داری تو یه مملکت اسلامی طرف این چیزایی که در شان انسان نیست خودش نشون میده رسانه های هالیوودی چقدر در کارشون خوب بودن که تونستن در هر موضع غیر اخلاقی و انسانی همچین تفکرات ضد انسانی به نام انسانیت به خوردتون بدن واقعا قابل تامله
   تا به حال فکر کردی خودت خواهرت برادرت مادرت پدرت همجنس باز یا هر چی که اسمشو میذارین باشن بنظرت چطوره خوبه یا نه ؟
   توی بلاد کفر هستن کسایی که با وجود اینکه خدا را انکار میکنن این چیز هارو هم رد میکنن و میگن غیر انسانیه و بزرگترین دشمنون همون افکاریه که به ما تحمیل میکنن تا جوانان ساده لوحی امثال شما به افکارشون گرایش پیدا کنن البته بماند که افکارشون ماله وقته قوم لوط هستش و افکار بقیه رو کهنه نشون میدن
   اینه قدرت رسانه ایی خیلی خوشحالم همچین کسایی هستن که به فکر مردم هستن و دارن تلاش میکنن تا آگاه باشن این بنده خداها فقط میخوان شما آگاه باشین و نه نمیخوان افکار پوچ و قدیمیه قوم لوط و امثالشون روی منو شما تاثییر بذاره نمیخوام بیشتر سرتونو بدرد بیارم
   .
   خیلی ممنون از شما نویسنده گرامی که ب فکر ماهستین ان شاالله همیشه موفق و سر افراز باشین

 8. خب از اونجایی که حرف مفت مالیاتی نداره
  و اجازه نظر دادن و انتشار اون مجوزی نمیخواد
  اظهارات نویسنده سایت قابل قبوله چرا که نشات گرفته از یک ذهن متعصب دینی هستش
  کسی که اهل هنر نیست و عاشق سینما نیست
  فقط خودشو در ظاهر یک فرد هنردوست جلوه داده تا بتونه تراوشات ذهن متعصبشو با ظاهری متخصصانه به خورده بیننده بیچاره بده
  و به خودش حق داده که راجع به هر چیزی اظهار نظر کنه
  این عقاید خیلی کهنه است
  همانطور که بهترین تنبیه برای هیتلر اینه که در بدنی سیاه پوست به دنیا می اومد
  بهترین کار برای عقاید افرادی مثل شما اینه که در بدن و با ذهن یک فرد همجنسگرا به دنیا بیاید
  تا بدونید که همجنسگرایی و همجنس بازی چه فرقی داره
  التماس تفکر

  1. اگر از همجنسگرایی حمایت بشه شاهد انقراض نسل بشر هستیم، کلا ابتدا یک گناه را از جنبه گناه بودنش خارج می کنند و بعد به آن جنبه بیماری می دهند تا نتوانی علیه آن مبارزه کنی و در آخر نیز آن را به عنوان سبک زندگی در جامعه جا می اندازند

   1. عالی عالی بهترین ومفید ترین پاسخ را دادین

  2. تعصب اختصاص به دین نداره ، تعصب یعنی اینکه شما بدون اینکه روال تاریخی یک پدیده رو مطالعه داشته باشی ، بیای و اظهار نظر کنی که همچنسگرایی و همجنسبازی فرق دارن ! اهمیت موضوع اینه که نتیجشون یکسانه ، چون این یک پدیده ایست که سالهای ساله روش سرمایه گذاری شده و افرادی مثل شما که دنیا رو در چهارچوب رسانه های پر سروصدا میبینند اینگونه متعصب از این پدیده دفاع میکنید و هر حرف راست و دروغی رو بدون تفکر تحقیق و مطالعه قبول میکنند.
   دنیای فست فود و فست رسانه متعصبین جدیدی مثل شما رو می آفرینه!
   کهنه بودن یک مطلب دلیل بر اشتباه بودن اون مطلب نیست ، انسان هر چقدر هم پیشرفت فیزیکی کنه کلیات مسایلش در طول زمان فرق نکرده.
   همانطور که هزاران سال پیش افرادی مانند قوم لوط بودند که نظریاتشون همانند الان شما بود.
   چگونه حرف این بنده خدا کهنه است ولی افکار هزاران سال پیش قوم لوط کهنه نیست؟؟؟
   پس میبینی که تاریخ انسان از تولیداتش متفاوته و انسان همواره با این موضوعات در طول تاریخ مواجه بوده.

  3. همجنس گرایی اصلا وجود خارجی نداره. این کلمه رو تو ذهن ما فرو کردن تا اگر کسی با همجنس خودش تحریک شد، رو خودش اسم همجنسگرا بزاره و بقیه ی عمرش به مساحقه و عشق بازی بگذره. اون فرد باید عمل تطبیق جنسیت انجام بده تا توی کالبد واقعی خودش قرار بگیره.

   1. عمل تطبیق جنسیت انقدر راحت میتونی به زبون بیاری؟ بخوام از شدت سختیش برای گرفتن مجوز و بدبختیایی که برای هزینه های مالی و بازهم مجوزاش داره بگذریم.
    تو دیدی اون خانواده ای از لحاظ روحی داغون شد؟ دیدی مادر و پدری که روز به روز افتاده تر و پیر تر شدن؟ شدت هجمه های مردم بهشون از صد بار همجنسگرا بودن بدتر و شدید تره. دردی که میکشن بدنی که هیچوقت قرار نیست یک کالبد واقعی از یک انسان عادی باشه.
    تاحالا تحقیقی در این باره کردی و بعد حرف بزنی؟

 9. نقد عالی بود واقعا وقتی ادم عمیق به این موضوع فکر کنه میبینه که هالوود یهودیا یا صهیونیستا دارن کنترل میکنند و اگه اهل فیلم سریال باشید میبینید تو این دو دهه اخیر خیلی از اختلال های جنسیتی و فساد های اخلاقی اعم از بتوومن تو فیلم سریال ها مشاهده میشه که عام کنن الان دنیا دست یهودیاست و تو امریکا دارن دنیا رو کنترل میکنند این تازه شاخه ای از جنایت هاشونه کنترل جمعیت کنترل ارز و..

 10. یک عده به ایمان کروی عادت دارند و روی هرچیزی که تفکراتشون رو منقلب و ذهنیاتشون رو تخریب میکنه تعصب دارند! احساس غرور می کنند که تفکر قبلی خود را نقض کنند…
  همین افراد متعصب، به متعصبان ادیان ابراهیمی خرده می گیرند که شما کهنه اندیشه و ابله هستید!!
  حماقت بیشتر از ایمان کروی و چرخشی که هر روز به تضادی دیگر اعتقاد پیدا می کند و فیزیک و متافیزیک خود را بیشتر با پوچ گرایی مانوس می کند؟!

  التماس تفکر به دور از تعصب

 11. سلام دوستان من سحر آرمان یه دختر همجنس گرای ایرانی هستم
  شما میگید همجنس گرایی یک نوع غرب زدگی که در نوجوانان شیوع پیدا کره اما من حتی قبل از اینکه حتی کلمه همجنس گرا رو بشنوم یا حتی بخوام نوشته ای راجع بهش بخونم فهمیدم به پسرا هیچ حسی ندارم اما برعکس از بچگی رابطه خوبی با دخترا داشتم
  این انتقاد شما از فیلم اشتباه شما هیچ وقت یه پسر رو که با احساسات یه دختر بازی میکنه یا ازش سو استفاده جنسی میکنه رو زیر سوال نمیبرید اما اگر یه دختر عاشق یه دختر دیگه باشه مصخره اش یا تردش میکنید
  من هیچ وقت انتخابی در این زمینه نداشتم که بخوام خودم انتخاب کنم همجنس گرا باشم یا دگر جنس گرا خواهش میکنم قبل از اینکه یه نفر رو قضاوت کنید حتی اگر شده یه لحظه خودتون و جای اون بزارید شما نمیدونید یه نفر چقدر تو زندگیش سختی کشیده که به راحتی زیر سیل انتقاد میبریدش

  1. سحر عزیزم! لطفا هر چه سریع تر به یک روانشناس مراجعه کن تا از نظر علمی قانع بشی و درک کنی که تو یک همجنسگرا نیستی. شما نیاز به عمل تطبیق جنسیت دارید و در ضمن هیچ وقت از عمل مساحقه به اوج لذت افراد عادی نمی رسید و باید تبدیل به یک مرد بشی.

   1. چرا دروغ می گی؟
    ترنس بودن که به این جور چیزا نیست. لطفا طرز تفکر یا این یا اون رو کنار بزار. خجالت بکش که یه نوجوان رو گم راه می کنی. ترنس بودن بد نیست ولی این که به خورد کسی که ترنس نیست بگی تو باید عمل کنی باعث گمراهی و سردرگمی در هویت جنسی میشه.

  2. همون هیتلر حَقِتون بود که میخواست همجنگرایان و یهودیان رو از اروپا بیرون کنه

  3. جیگر، طرز فکر شما مثل اینه که یه نفر بیمار بشه بعد نره پیش دکتر بگه من افتخار می کنم بیمارم!
   خب جناب اینجوری که جونت در میاد و آخرش دهنت سرویس میشه. (و حتی سرش ممکنه جونت رو از دست بدی)
   همجنس گرایی یه علاقه ست. صحیح.
   بچه بازی هم یه علاقه ست.
   تجاوز هم از علاقه ست.
   و خیلی چیز های دیگه.
   پس چرا با اینها مشکل داری با همجنس گرایی نه؟
   این علاقه ای که ازش حرف می زنی یه اختلال روانیه. مثل بی شمار اختلال روانی دیگه. خودت رو درمان کن. نه اینکه وقت و بی وقت بگو من بیمارم و بهش افتخار کن!

  4. عزیزم خوشگلم شما اگه رابطت با دخترا خوب بوده با پسر خوب نبوده دلیلی بر این نیست که تو همجنسگرا باشی مثلا من رابطم با دخترا خوبه همنجسگرام؟؟ طرف روابط اجتماعیش با همه قشری خوبه دو جنسگرا است ؟؟؟؟اگر اینطوری فک میکنی به قول یکی از دوستان دیگه من برم تو ابرا محو شم

 12. سلام
  ممنون از اطلاع خوبتون

  ببینید من خودم یک دختر نوجوان هستم
  و با تفکر خیلی از کاربران آشنا هستم

  درسته همجنس بازی با همجنسگرایی فرق می‌کنه

  در واقع یکجور بیماری هستش که باید با روانکاوی درمان بشه و اگر درمان نشد بر اساس فتوا مراجع تقلید فرد می‌تونه تغییر جنسیت بده

  در واقع تا چند دهه پیش همجنسگرایی جزو بیماری های روانشناسی محسوب میشد
  اما با سیاست بازی از لیست بیماری های روانشناسی حذف شد
  همین الان هم خیلی از روانشناسان به این بیماری معتقد هستند

  در حال حاضر آیا برای دوستان سوال نشده که چرا همجنسگرایی در گذشته اینقدر کم بود و یکدفعه اینقدر زیاد شد
  من می‌دونم چون خیلی از کسانی که ادعا میکنند که همجنسگرا هستند در واقع همجنس باز هستند و چنین گرایشی درونشون وجود نداشته و نداره

  و بوسیله همین تبلیغات رسانه در فیلم ها و…..
  یا بدلایل بسیار زیاد دیگه چنین اتفاقی افتاده
  که الان فرصت نیست توضیح بدم

  درضمن هالیوود که تقریباً در دست ایلومیناتی (بهتره کمی تحقیق کنید) قرار داره
  داره این چیز ها رو رواج میده که اهداف خیلی وسیعی داره

  لطفاً سریع گارد تهاجمی نگیرید کمی فکر کنید کمی تحقیق کنید کمی پرس و جو کنید

  در ضمن چنین ارتباطی با همجنس توسط تمامی ادیان توحیدی گناه محسوب میشه

  من مطالعات بسیار قوی دارم الکی حرف نمی‌زنم اگر حرفم رو باور ندارید میتونید تحقیق کنید تا مطمئن شید

  1. درست میگید
   متاسفانه عده ای سرشون توی برف کردند و هر حرف که موافق مذهب زده بشه رو سریعا گارد میگیرن و دروغ میپندارند ، دقیقا همون هدفی که ایلومیناتی ها سالهاست دارند روش تیلیغ میکنند.

 13. فقط میتونم بگم که :
  آقایون/خانم هایی که در نظرات بالا از همجنس گرایی حمایت کردین، فقط یه لحظه فک کنین اگر همه به رسمیت بپذیرنش و قبحش شکسته بشه، دیگه نه ازدواج با تعهدی بجا میمونه و نه فرزندآوری معنادار میشه.
  هر مردی به صورت فطری به زن ها علاقه داره و زن هم به صورت فطری به مردها علاقه داره. و اونایی که میگن همجنس گرایی ژنتیکیه همونایی ان که میگن اگر پدرت قاتل باشه به طور ژنتیکی تو هم قاتلی.
  و در آخر، یک لحظه به خدا و پیغمبرتون گوش بدین که عمل شوم لواط رو حتی از زنا هم بدتر دونستن. و یه نگاه کنین که اولین کسایی که این کارو کردن، قوم لوط، به چه سرنوشتی دچار شدن.
  امیدوارم فکر بشه. یا حق

  1. کسانی که حمایت کردین از این مسئله، همجنس بازی / همجنس گرایی شما دارید از بدترین گناهان حمایت میکنید و شریکید در این مسئله و باید جواب بدین اون دنیا. در ضمن اگر اینطوره چرا پس در غرب که همجنس گرایی به رسمیت شناخته شد، همه چیز بدتر شد؟؟ببینید الان دارن حیوان گرا و….میشن اول ازدواج با همجنس بود بعد با خود، بعد با حیوان بعد با اشیا و…. فکر میکنید شیطان دست از سر انسان بر میداره؟وقتی خدا چیزی رو حرام میکنه قطعاً به صلاح انسانه. این گناه از بزرگترین گناهانه. خدا در قرآن یک جا به جان پیغمبر سوگند خورده اون هم درباره گناه و عذاب قوم لوط بوده. بازی شیطان و پیروانش رو نخورید در این گرداب آخرالزمانی غرق نشید که زیان میکنید….

   1. همجنس بازی که به کنار ولی همجنس گرایی به نوعی اشاعه رابطه پست است که انسان را از روابط حقیقی برای تشکیل خانواده دور می کنه.
    این مسئله تازه یکی از مسائلی است که افکار آلوده نویسندگان و پیروی آنها از وساوس شیاطینی رو ثابت می کنه یعنی شما با هر زاویه ای هم که نگاه کنید فیلم های دی سی و حالا سیر داستانی دنیای دی سی و مارول و … همه اش ختم به دور کردن انسان ها از خدای حقیقی در اذهان عموم می‌شه. و شما خودتون هر روز با این موضوع سر و کار دارین. مخصوصا تو انیمه هایی که حالا به شکلی می‌خوان همه چیز رو زیر سر خدا بندازن و بگن اون خدایی که شما فکر می کنین بده و این اعتقاد از خیلی وقت پیش چه در انیمیشن و چه در فیلم در حال گسترش بوده و شاید همین الآن هم خیلی ها درگیر این شبهات هستند، بدون آنکه خودشان بدانند. مثلا همین ماجرای بمب اتمی و هیروشیما که آمریکایی ها برای اینکه خود را از پاسخگویی دور کنند، با استفاده از قدرت رسانه کاری کردند، که ژاپنی ها هر روز به جای لعن و نفرین کردن آمریکا به خدایشان فحش بدهند. (پناه بر خدا)
    بله شیطان برای تسلط انسان ها و نابودی آنها دست به هر کاری می‌زند و نیازی نیست که مثل فیلم های آخر الزمانی یا مومیایی و فلان و فلان بیاید و کل عالم را بخواهد اینگونه نابود کند. آنها همین را می خواهند که شما اینگونه فکر کنید ولی اصل ماجرا این است که شیطان و سربازانش از راه دیگری برای تسلط و نابودی بشر استفاده می کنند و آن هم دوری از خدا،حقیقت و فطرت بشر است؛ زیرا که شیاطین را به فطرت، راه نفوذی نیست.
    ولی دور کردن از راه های رسیدن به آن را خوب می شناسند.

  2. درست میگید ، والا با این تبلیغات ایلومیناتی ها چند وقت دیگه میگن خدا نباید قوم لوط رو عذاب میکرد!!!
   کما اینکه الان میگن خدا نباید ابلیس لعنت شده را از بهشت بیرون مینداخت.
   یا نباید قابیل رو قربانی اش رو رد میکرد
   و در حقیقت شدند مدافع شیطان و تفکراتش…و خوشون هم فکر میکنند اینها روشن فکریه.
   روشن فکری که فکرش و حرفش حرف رسانه های ایلومیناتی باشه روشن فکر نیست ، کوته فکره…

   1. مگه اینا همونایی نبودن که میگفتن داستان آدم و حوا و هابیل و قابیل دروغه و ما از نسل میمون ها هستیم؟

    1. والا بخدا ، یه سری حرف میزنند ، یه عده هم باورشون میکنند.

 14. اونایی که از همجنسگرایی حمایت می کنند بهتره برن اپل تاریخ قوم لوط رو بخونند بعد دم از تحقیق و مطالعه بزنند

 15. برای اینکه بفهمیم همجنس گرایی یا همجنس بازی ( من فرق قائل شدن بین این دو رو فقط بازی با کلمات می دونم و مثلا یک مازوخیست یا خودآزار هم میتونه رو خودش اسم خود آرامگر بگذاره تا بار منفی کلمه بیاد پایین ) گناهه یا یک امر طبیعی کافیه یکبار بدون تعارف و تشریفات به رابطه جنسی دو تا همجنس فکر کنید چه احساسی پیدا می کنید ؟ وجدانتان چطور میشه ؟
  اگر به عشق باشه علاقه و عشق به همجنس حتی در یک رابطه صمیمی و دوستانه هم وجود داره و نیاز به اختراع کلمات جدید برای توجیه کردن نیست اما احساسات رابطه و پیوند عمیقی با غرایز جنسی داره و ممکنه به مرور حتی یک عشق معصومانه رو به گناه و بدترین کار ها بکشونه
  التماس تفکر و وجدان مداری
  ما دشمن کسی نیستیم ما دشمن اعمال نادرستیم چون دلمون به حال بقیه مثل بچه خودمون میسوزه

 16. نه بخاطر کار هایی بدیِ که میکنیم و اون رو خوب جلوه میدیم.
  و گرنه چه همجنس گرا چه هم جنس باز کار شایسته نمیکنن
  و این کار فقط به نسل انسان صدمه میزنه…

 17. در تحقیقات روانشناسی در دو دهه اخیر اثبات شده در صد بسیار کمی از انسان ها به دلیل مشکلات هورمونی مادر، در زمان جنینی مشکلاتی در شکاف های عصبی هیپوتالاموسشون پدید میاد که میل به همجنس رو افزایش میده.
  عوامل تربیتی هم در به وجود اومدن این اختلال تاثیر گذار هستند. رابطه والد با فرزند باعث بهبود یا تشدید حس جنسی نسبت به همجنس میشه.
  هیچ مقاله ای نیست که هرزگی جنسی با همجنس رو با گرایش جنسی به همجنس یکسان بدونه‌
  بله از نظر روانشناسی ، گرایش به همجنس ، در بقای نسل اختلال ایجاد میکنه و همینطور در بخش هایی از لوب گیجگاهی سمت چپ تفاوت هایی با باقی انسان ها بوجود میاره.
  پس میشه کفت همجنسگرایی نوعی سیپتوم هم محسوب میشه.
  اما ایا میشه یک دیسوردر رو در اسلوب اخلاق سنجید؟
  قاعدتا خیر. خیلی از کسانی که واقعا گرایش به همجنس دارن، بالاجبار در این شرایط قرار گرفتن و نمیشه به اونها انگ بی اخلاقی و فساد رو زد.
  این رو کاملا قبول دارم که تبلیغ همجنسگرایی و حمایت های احمقانه از این قشر، هم باعث اسیب به خود این قشر میشه، هم باعث بوجود اومدن فساد در جامعه ، به خصوص در نوجوانان که دنبال تجربه های جدید هستند.
  اما کوبوندن این قشر هم کار کاملا غیر اخلاقی ایع. اگر کسی وسواس داشته باشه، شما این حق رو به خودتون میدید که اون رو فاسد ، غیرانسان و هرزه بخونید؟
  اگر این حق رو میدید که بهتره ابتدا عمل خودتون رو در اسلوب اخلاقیات بسنجید بعد اعمال دیگری رو.
  اگر هم نه، حق توهین و نفرت پراکنی نسبت به این ادم و قشر همجنسگرا رو حداقل در یک رسانه عمومی ندارید.

  1. ببین اشتباهت اینجا هست که بهشون میگی قشر! میگی عاشق.
   https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%25D8%25A8%25DB%258C%25D9%2585%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C_%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586%25DB%258C&ved=2ahUKEwi-ieTUh5b3AhUfRPEDHcGoBUcQFnoECAUQAQ&usg=AOvVaw3IYSt-OnnXOVaCVzNgsEZu
   همجنس گرایی یه اختلال روانیه.
   مثل جنون. مثل بچه بازی. مثل اسکیزوفرنی و خیلی چیز های دیگه.
   فقط مشکل اینجاست که به جای اینکه درمان شه تازه داره تشدید میشه.
   مثل اینه که بگیم بچه باز ها هم عاشقند و چون این عشق از طرف خدا توی وجودشون ایجاد شده پس نباید کاریشون داشت!
   حالا یه چیز دیگه.
   اون طرف همجنس بازی رو داریم که طرف به خاطر ارضای شهوات جنسیش به همجنس خودش روی میاره.
   اگه گروه قبلی رو بیمار بگیم؛ اینها رو فقط میتوان شهوتی بگیم.

  2. بله ، جالبه که خود نقد کننده ها حرف شما رو توی نقد دفترچه ی مرگ گفتن ولی خودشون عمل نمی کنند.
   بهترین راه حل برای درمان این افراد اینه که باهاشون صمیمی بشیم تا مشکلاتشون رو بگن نه این که از رفتارشون یه غول بسازیم تا از گفتن بترسن و یه عمر زجر بکشند.

 18. به دوستانی که انقدر میان به تحلیل های علمی واسه اثبات وجود ژن همجمسگرایی تو انسان اشاره میکنن بگم که ترویج همجنسگرایی برنامه ایه که چندین ساله صاحبان قدرت و ثروت به راه انداختن تا ازش سود ببرن و گرنه همجنسگرایی تا قبل از سال 1992 بیماری حساب میشده و همه جا ازش بد میگفتن اما یهو بعد از اون سال همه جا اومدن ازش دفاع کردن و عادی سازی کردن راجع بهش. علم هم وسیله ایه در دست آدمای صاحب قدرت تا با توجیه علمی این قضیه بتونن ترویجش کنن. یعنی همون دانشمندی که تو دهه نود میومد راجع به همجنسگرایی بد میگفت چند سال بعدش میاد از این قضیه دفاع میکنه و توجیه علمی واسش میاره .
  خدا در ذات انسان میل به جنس مخالفو گذاشته و همجنسگرایی یه انحراف اخلاقی و جنسیه. تمام اینیم که میگن خود آدما به سمت همجسگرایی میرن بخاطر تاثیر گرفتن از تبلیغات رسانه هاس که مدام دارن این قضیه رو تبلیغ میکنن. وقتی یه بچه ای از سن کم تو این سیستم بزرگ میشه و رشد میکنه که مدام تو مدرسه و تلویزیون و برنامه های مختلف تبلیغ همجنسگرایی میشه از روی کنجکاوی میره به این سمت تا امتحانش کنه چون میبینه مدام همه دارن تبلیغش میکنن. در صورتی که اگه انقدر مانور روی این قضیه داده نمیشد شاید میرفت دنبال یه رابطه سالم با جنس مخالف خودش. کسانی که امروزه تو این قضیه درگیرن سه حالت دارن یا بیمارن یا منحرف یا تحت تاثیر تبلیغات رفتن به این سمت. خدا ذات و فطرت انسانو پاک و به دور از همجنسگرایی آفریده

 19. واقعا برای کسانی که از این عمل شنیع حمایت کردن تو این کامنت ها تاسف میخورم و باید بگم که حالم از همشون به هم میخوره که از چنین گناه کثیفی حمایت کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *