محصولات انیمیشنی

بت‌وومن؛ ابرقهرمانی هم‌جنس‌باز!

یکی از ابرقهرمانان زن معروف کمیک‌های دی‌سی بت‌وومن (batwoman) یا زن خفاشی است. زن خفاشی نیز مانند سایر ابرقهرمانان در کنار برخورداری از برخی ویژگی‌های ذاتی و اکتسابی که در هر ابرقهرمانی موجود است، از ویژگی‌های ضداخلاقی و رفتاری مشخصی برخوردار است. یکی از انحرافات اخلاقی کیت کین (بت وومن) هم‌جنس‌بازی اوست.

بت‌وومن زن یهودی فاسدالاخلاقی است که خالقان شخصیت او و بسیاری از رسانه‌های مطرح غربی (به صورت مستقیم و غیرمستقیم) به لزبین (هم‌جنس‌باز زن) بودن وی اذعان دارند. علاوه بر این، در زندگی‌نامه‌ی (بیوگرافی) او نیز آمده است:

«بت‌وومن وارد اکادمی نظامی ایالات متحده‌ی امریکا می‌شود و به علت مساحقه با یکی از دانشجویان آکادمی مجبور به ترک آنجا می‌شود. زمانی نیز که افسر ارشد از بت‌وومن می‌خواهد این موضوع (مساحقه) را تکذیب کند، او حاضر نمی‌شود از موضع خود (ادامه دادن هم‌جنس‌بازی) عقب نشینی کند.»

حال جای مطرح کردن این پرسش است:

کودکان، نوجوانان و مردمی که با حجم گسترده‌ی آثار ابرقهرمانی و شخصیت‌های مریض‌القلبی چون بت‌وومن مواجه هستند، با آن‌ها انس می‌گیرند و روزگار می‌گذرانند قرار است در آینده چه نوع جامعه‌ای را رقم زنند و بسازند؟!

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫5 نظرها

  1. خجالت بکش از این سطح پایین نوشتار. اولا ایشون همچنسگران تو کمیک،دوما همجنسبازی با همجنسگرایی فرق داره،سوما اگه نمیدونی یک مطلبو بهتره احترام بگذاری،هر چند تو همچین سایتی بعید میدونم که همچین مطالبی نشر بشه، فقط هدفمون صحبت با نویسنده این متن بود

  2. کسی که این رو نوشته احمقی بیش نیس بدون شک
    به خاطر همین افکاره که مملکت ما تو این وضعه
    روبی رز بهترین بازیگر💙💙

  3. یعنی بعد از خوندن این متن سریع رفتم تاریخ انتشارشو چک کنم انتظار داشتم یه چیزی دور و بر سال های 91 و 92 باشه
    عجیبه هنوز همچین ادمایی با همچین طرز تفکری هستند متاسفم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید