مقالات و مطالب مفید

سریال جدید نتفلیکس «Messiah» درباره مردی به نام «مهدی دهبی» است که از خاورمیانه آمده و ادعای پیامبری می کند !!

به گزارش ورایتی «میشل موناگان» به عنوان نقش اول به سریال جدید نتفلیکس، «Messiah» ملحق شد. این سریال 10 قسمتی درباره مردی به نام «مهدی دهبی» است که از خاورمیانه ظهور کرده و ادعا می‌کند از طرف خدا آمده است. او به دنبال جمع کردن طرفدار است. او با این ادعا مردم را به شک می اندازد که آیا ادعایش حقیقت دارد یا تنها یک شیاد است که به دنبال خراب کردن وضعیت فعلی جهان و به وجود آوردن جنگ‌های بیشتر است.

این سریال از زاویه دید چند شخصیت مختلف از جمله یک مامور سازمان جاسوسی آمریکا، یک پناهنده فلسطینی، یک کشیش اهل آمریکای لاتین و دخترش تعریف می‌شود. «موناگان» در نقش یک مامور سیا ظاهر می‌شود که به دنبال حقیقت حرف‌های این مدعی پیامبری است. او در این راه مجبور به شک کردن به باورهای اخلاقی خود می‌شود.

«موناگان» پیش از این در سریال‌های «True Detective» و «Boston Public» ظاهر شده است. این سریال قرار است توسط «مایکل پترونی» و «مارک برنت» ساخته شود در حالی که آن‌ها به همراه «روما داونی» و «اندرو دین» و «جیمز مک‌تیگ» تهیه کنندگی سریال را نیز برعهده دارند. «مک‌تِیگ» همچنین کارگردانی سریال را نیز برعهده خواهد داشت. «برنت» و «داونی» پیش از این 7 برنامه دیگر با موضوع مذهبی ساخته بودند.

منبع اصلی:

http://variety.com/2018/tv/news/netflix-messiah-michelle-monaghan-1202799314/

http://variety.com/2018/tv/news/netflix-messiah-mehdi-dehbi-mark-burnett-1202680448/

http://variety.com/2017/tv/news/netflix-messiah-mark-burnett-1202615722/

 

پ.ن: به نظر می آید به دلیل ترجمه بد منبع، مقاله طوری نوشته شده که انگار “مهدی دهبی” اسم کاراکتر می باشد. در صورتی که اسم واقعی این شخص مهدی هست و درون سریال به عنوان مسیح معرفی می شود!

منبع
30نما (خبرگزاری ورایتی)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. اطلاعاتی که این غربیا از دینو مذهبِ ما دارن که حداقل من یکی که توش میمونم :دی
    برام جالبه با اینکه خودشون معتقد نیستن ولی باز سعی میکنن بدونن و مطلع باشن … !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *