مقالات و مطالب مفید

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

مقدمه ای بر سیاست و سینمای جهان

مقاله زیر آن قدرت حقیقی و مثل روز روشن است که شما حتی در ویکی پدیا و کتاب ها و سایت های معمولی هم می توانید به اطلاعات آن برسید. اما سعی کردم با جمع آوری اطلاعات از منابع معتبر و بعضا متعلق به خود یهودیان، مقاله زیر را بنویسم و به شما ارائه دهم. یک مقاله مختصر که صرفا اطلاعات لازم و ضروری را به شما می دهد.

یهود

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

تاریخچه

اسم دیگر یهودیان بنی اسرائیل و آل داوود است. اسرائیل نام دیگر حضرت یعقوب است. به معنای بنده خدا. اما خود یهودیان اسرائیل را به معنا شکست دهنده خدا می دانند. وی دوازده فرزند داشت. به فرزندان یعقوب نبی و نوادگان آنها بنی اسرائیل یا همان فرزندان اسرائیل می گویند. هر کدام از فرزندان یعقوب سرشاخه طایفه خود شدند و نام آنها بر نسب فرزندانشان نوشته شد.

پس از پادشاهی سلیمان نبی، جنگ های داخلی بر قوم بنی اسرائیل روان شد. دوازده طایفه با هم جنگیدند و در نهایت طایفه یهودا به برتری رسید. فرزندان یهودا یازده طایفه دیگر را یا به بردگی و کنیزی گرفتند یا آنها را قتل عام کردند. از آن پس نام قوم بنی اسرائیل یهودایی یا به زبان ساده تر یهودی شد.

پس از آن بخت النصر به اورشلیم حمله کرد و یهودیان را یا کشت یا به بردگی برد. بردگی برای بابلیان با مرگ تفاوت چندانی نداشت. اما برخی را بر روی چشمانش گذاشت و با احترام به بابل برد. زیرا از قدرت و ثروت فراوانی بهره مند بودند. سالها بعد کوروش نیز بعد از فتح بابل همین یهودیان را بر روی چشمانش گذاشت و به ایران برد.

یهودیان برای اینکه پیامبر آخرالزمان از نسل آنان باشد به مکانی مهاجرت کردند که در پیشگویی های موسی آمده بود. به عربستان. تقریبا تمام پیامبران از آمدن پیامبر آخرالزمان، مهدی موعود و دجال خبر داده اند و نشانه های آمدنشان را بازگو کرده اند.

پیامبر از نسل یهود نشد و بدتر از آن شجره نامه اش به اسماعیل نبی می رسید. یهودیان کینه و دشمنی زیادی نسبت به این پیامبر الهی داشته و دارند. همین دلیلی شد بر دشمنی روز افزون یهود با پیامبر اسلام. بسیار سعی کردند در کودکی وی را بکشند اما موفق نشدند. بعد از بعثت پیامبر نیز با وی جنگ های زیادی کردند. همان گونه که در تاریخ اسلام آمده 80 درصد از جنگ های پیامبر با یهودیان بوده است. متاسفانه راویان تاریخ فقط به جنگ های پیامبر با کفار یا مشرکان اشاره می کنند. با اینکه از هر 5 جنگ پیامبر 4 تایشان با یهودیان بوده است. راویان تنها به حماسه خیبر اشاره می کنند و کینه و دشمنی یهود با پیامبر را در همین یک جنگ خلاصه می کنند. متاسفانه

در برخی محافل نقل شده که پیامبر به واسطه خوردن ذراع گوسفند که یک زن یهودی پخته بود بیمار شد و در نهایت وفات یافت. دشمنی یهود پس از وفات پیامبر با اسلام ادامه داشت. آنها هر یازده امام بعد از پیامبر را به شهادت رساندند. امام علی پس از ضربت خوردن فرمودند: بگیرید فرزند مادر یهودی را. به نظر شما چرا امام به یهودی بودن مادر ابن ملجم اشاره داشته؟ دلیل مشخص است. تا آیندگان بدانند بانی اصلی شهادت وی چه کسانی بوده اند.

نفوذ یهود در امویان و عباسیان مثل روز روشن است. حتی خودشان در دایره المعارف یهود به این موضوع اشاره کرده اند. با اینکه حضرت موسی از واقعه کربلا سخن گفته بود و یاری رساندن به امام حسین را وظیفه بنی اسرائیل خوانده بود، اما یهودیان نه تنها به کمک امام نرفتند بلکه برای مقابله با او کار های زیادی کردند. همین بس که همسر معاویه (قاتل امام حسن و دشمن اصلی امام علی) یهودی بوده و همین زن مادر یزید نیز بوده است.

پس از دوران غیبت و حتی قبل از آن، یهودیان به واسطه ثروت و قدرت خود تقریبا در تمام حکومت های وقت نفوذ داشتند. حتی برای باز پس گیری بیت المقدس از مسلمانان، پاپ و حاکمان اروپا را تشویق کردند. نفوذ یهود با روی کار آمدن ایلخانیان و وزرای شیعه شان در ایران به شدت کم رنگ شد و با روی کار آمدن حکومت شیعه صفوی کاملا محو شد. اما همان گونه که در تاریخ یهود در کتاب های مختلف می خوانیم، آنها در تمام حکومت های اروپا و عثمانی نفوذ داشتند.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

یهودیان می گویند در زمان جنگ جهانی دوم، واقعه ای به نام هلوکاست اتفاق افتاد. پس از جنگ برای دلجویی از یهودیان (به بهانه هلوکاست)، انگلستان یکی از مستعمرات خود به اسم فلسطین را خالی کرد تا یهودیان به آنجا رفته و آن را فتح کنند. پس از آن رژیم صهیونیستی اسرائیل تشکیل شد و مرکزیت اصلی حکومت یهود در دنیا است.

تحریفات

هنگامی که یهودیان در بابل زندگی می کردند، 72 خاخام یهودی دور هم جمع شدند و شروع به نوشتن تورات کردند. زیر نظر پادشاه بابل. اگر به تلمود و تورات نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد، بر اساس سبک نگارش، واژه ها، ادبیات و موضوعات، کتاب مقدس یهودیان طی چیزی حدود 700 سال نوشته شده است. نه منشاء الهی دارد و نه حتی به دست یک نفر نوشته شده.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

هنچنین در زمان گسترش مسیحت توسط حواریون عیسی (عیسی با تحریک رومیان توسط یهودی ها به صلیب کشیده شد، نا گفته نماند که در قرآن خدا می فرماید عیسی را به نزد خود برده پس به صلیب کشیده نشد. اما یهویان بر این عقیده اند که این کار را کرده اند) یهودیان پولس را به میان مسیحیان فرستاندند و او در ظاهر مسیحی شد. تا تحریفات عمیقی را به این دین وارد کند. در آن زمان مسیحیت به دو دسته ناصری و پولسی تقسیم می شدند. ناصری ها پیروان حواریون بودند. پس از بعثت تمام مسیحیان ناصری به اسلام روی آوردند. مسیحیانی که باقی مانده اند و در زمان حال هم وجود دارند، همگی پولسی هستند و دینشان توسط یهودیان تحریف شده است.

یهودیان در حکومت های اموی و عباسی نیز نفوذ داشتند و در اسلام هم تحریفاتی ایجاد کردند. البته خدارو شکر زورشان به سر قرآن نرسید. در زمان امویان کتابت حدیث ممنوع بود و این باعث شد که احادیث زیادی جعل شود. همچنین اعمالی مثل شراب خواری، ربا، روابط نامشروع و رقص آرام آرام مخصوصا در شام عادی شد. در کیفیت نماز و عبادات نیز تحریفاتی وارد شد. همچنین بر اصول دینی اسلام و ایدئولوژی های آن نیز تحریفاتی وارد شد. اما امامان آن زمان بیکار ننشستند و با تربیت شاگرد و آموزه های حقیقی اسلام، حقیقت اسلام را زنده نگه داشتند. مخصوصا در زمان امام صادق. چراکه عباسیان تازه بر سرکار آمده بودند و در آن شلوغی تشکیل حکومت وقت کم تری برای کنترل امام داشتند. همین باعث شده بود یک آزادی نسبی برای امام فراهم شود. از جهاد شیعیان هم نباید گذشت. به راستی اسلام به مردان بزرگ آن زمان مدیون است.

با کنار هم قرار دادن تحریف دینی یهود و قومیت اصلی آنها، متوجه خواهید شد که یهود نه یک دین الهی بلکه یک قوم است. یهود دین نیست بلکه قومی کینه جو و ستم گر است. دینشان را نیز خودشان برای خودشان نوشته اند. مانند همان کاری که بت پرستان هر منطقه ای انجام می دادند. دینشان نه منشاء الهی دارد و نه به دست انسان های صالح نوشته شده.

عقاید

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

هر آنچه از عقاید یهود می گویم، گفته شده توسط خودشان و علمایشان است که در کتاب هایشان هم آمده. هیچ رمزگشایی یا حدسیاتی در کار نیست.

خدا و شیطان

یهود بر این عقیده است که خدا پس از سه کار پشیمان شد. یکی از آن ها آفرینش انسان است (استغفرالله). زیرا خدا از روح خود در انسان دمیده پس فهمید که انسان نیز توانایی رسیدن به کمالات خدایی را دارد و حتی ممکن است جای او را بگیرد. به همین دلیل پرده ای بر عقل انسان گماشت تا به چنین کمالاتی دست نیابد.

در همین حین شیطان به آدم و حوا توصیه می کند (دقت شود، توصیه نه فریب) تا از سیب عدن بخورند تا به کمالات برسند. آن دو همین کار را کردند و پس از خوردن سیب عدن عقلشان به کار افتاد و شروع به درک و فهم کردند. یهودیان می گویند پس از خوردن سیب متوجه عریان بودنشان شدند.

همین دلیلی بود بر اینکه خدا هم شیطان و هم انسان را از بهشت بیرون کند. چرا؟ شیطان را برای تنبیه و انسان را برای بازداشتن از رسیدن به کمالات بیشتر. بر این اساس یهودیان عملا خدا را دشمن خود و بشریت می دانند و شیطان را خدمت کننده و مفید برای انسان.

آنها معتقد اند خدا ظاهر مادی دارد و قدرتش همان قدرتی است که انسان نیز می تواند به آن دست یابد (جادو)، شیطان هم اندازه و حتی بیشتر از خدا قدرتمند است، معاد روحانی و جسمانی وجود ندارد و انسان یا تناسخ می یابد یا به فنا می رود. جبر گرا هستند و به سرنوشت از پیش تعیین شده اعتقاد دارند. به اختیار انسان در اعمالش بهایی نمی دهند. به دنبال احیای معبد سلیمان هستند تا حکومت جهانی یهود را از آنجا آغاز کنند. پیش نیاز حکومت جهانی یهود را نظم نوین جهانی می دانند. دجال را نماینده شیطان می دانند و او را پادشاه خود و حکمران بر دنیا می خواهند.

حکومت دجال

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

در کتاب مقدسشان آمده: یهودیان حاکمان بر حق زمین هستند و بقیه مردم دنیا سگانی هستند که باید به یهود خدمت کنند و از خرده نان هایی که از دهان یهودیان به زمین می ریزد تغذیه کنند.

به شدت نژاد پرست اند و روی نژاد خود تعصب بیش از اندازه دارند. در حدی که باقی مردم دنیا در نگاه آنها سگ هستند. قصد احیای معبد سلیمان را دارند. روبه روی در ورودی دو ستون نماد شب و روز (دنیای انسان و اجنه) قرار دارد. زمین معبد شطرنجی سیاه و سفید است (نمادی از تداخل ابعاد) در انتهای معبد دجال با تاجی طلایی بر تخت نشسته و بر دنیا حکمرانی می کند. هدفشان این است و از تمام ابزار خود مخصوصا رسانه ها و دولت های تحت امرشان برای رسیدن به این هدف استفاده می کنند.

ایلومیناتی

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

نوعی سازمان مخفی است که مانند فراماسون ها متهم به دسیسه چینی برای کنترل امور جهان از طریق برنامه ریزی و هدایت رخ داد ها و نفوذ در حکومتها و ابر شرکت ها به منظور به دست آوردن قدرت و نفوذ و در نهایت نظم نوین جهانی هستند.

ایلومیناتی به معنای روشن ضمیران است. آنها دجال را می پرستند و نه سعی در خوب و منجی جلوه دادن وی، بلکه سعی در خدا نشان دادن آن برای مردم جهان را دارند. به عنوان خدای یگانه ای که شایسته پرستش است. از علائم آنها می توان به تک چشم (چشم جهان بین) و جغد مینروا اشاره کرد.

فراماسون ها

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

در ابتدا نوعی جنبش لیبرال بودند. در انقلاب آمریکا، فرانسه، جنبش های ضد استعمار آمریکای جنوبی و مشروطه ایران نقش داشته اند. عقایدشان به شدت به یهودیان شباهت دارد و در پی احیای معبد سلیمان و به حکومت رساندن دجال و نظم نوین جهانی را دارند.

از علائم آنها می توان به صلیب برعکس، گونیا و پرگار اشاره کرد. دارای طبقه بندی خاص خود هستند و سازمان ها و محافل آنان لژ نام دارد. ادعا دارند در هلوکاست بین 80 هزار تا 200 هزار نفرشان کشته شده اند. بنجامین فرانکلین و جرج واشنگتون از معروف ترین فراماسون ها هستند.

کابالا (عرفان یهود)

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

کابالیسم ها بر این باور اند که قرن ها قبل از ادیان بر روی زمین رواج داشته اند. طرز فکر آنها نوعی طرز فکر عرفانی است. عرفان یهودی. امروزه به عنوان فرقه و حزبی خاص در بین یهودیان شناخته می شوند. آنها به شدت به امور ماورایی اعتقاد دارند.

کابالیسم ها به کتاب های مقدس یهود به شدت وابسطه اند و می پندارند حرف به حرف آن رمز گشایی شده است. آنها بر این عقیده اند که اگر این رمز ها کشف شوند می توان به علوم مادی و معنوی خاص دست پیدا کرد. حتی معتقد هستند افلاطون، فیثاغورث و نیوتون با رمز گشایی از کتاب های آنها ( و بعضا با عضویت در فرقه کابالا) توانستند مبانی مهم و حیاتی ای را در فیزیک، ریاضیات و فلسفه مطرح کنند (به جان خودم من اینا رو نمی گم اینا حرفای خودشونه).

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

آنها بر این عقیده اند که با رمزگشایی از عنصر پایانی یعنی درخت حیات، می توان به مقام خدایی رسید. هدف عرفان یهود یا همان کابالا دقیقا همین است. همان طور که از درخت کابالا مشخص است، هدف آنها رسیدن به مقام خدایی است. رمل، جادو و کیمیا را مقدس می دانند و آنها را ابزار رسیدن به اهدافشان می دانند. ابزار مبارزه با خدا.

از قرن 17 میلادی (همزمان با شکوفایی عثمانی و صفوی) عقاید و ایدئولوژی های کابالایی عملا ضد اسلامی شد. یعنی ایدئولوژی های کنونی کابالیسم ها ایدئولوژی های ضد اسلامی است.

 

 

 

صهیونیسم

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

یک جنبش ملی گرا یهودی با هدف تشکیل میهنی برای یهودیان هستند. در ظاهر یهودی اند اما به همان اصول ساختگی یهودی هم چندان پایبند نیستند و آنان را کنار گذاشته اند. عملا یهودی های افراطی اند (خود یهود افراطی هست، حساب کنید افراطی های یهودی دیگر چی هستند). آنها ستاره داوودی (شش پر) را بر روی پرچم خود حک کرده اند تا بگویند هدف آنها تشکیل حکومت آل داوود یا همان بنی اسرائیل است. در فلسطین در حال تخریب مسجدالاقصی برای احیای معبد سلیمان هستند.

منشاء یهودی

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

 

ایلومیناتی، صهیونیسم، کابالا و فراماسونری همه و همه از عقاید یهودی نشات می گیرند. اگر کمی عقاید اینها را مورد بررسی قرار دهید خودتان متوجه خواهید شد که اشتراکات زیادی با یهودیت دارند. پس تمام اینها عملا یکی هستند و یک هدف را دنبال می کنند. هدف اصلی یهودیان. نظم نوین جهانی، احیای معبد سلیمان و به حکومت رساندن جهانی دجال است. متاسفانه برخی فکر می کنند هدف فرقه های شیطانی، شیطان پرست کردن ما و پیوستن ما به آنها است. اما باید بگویم آنها خود را نژاد برتر می دانند و اصلا علاقه ای به جذب غیر از خود ندارند. پس اشتباه نکنید. هدفی که دارند این است که اذهان عمومی را همسو و هم جهت با اهداف خود آماده کنند.

اثبات نفوذ یهود و فرقه های آن در رسانه ها، سازمان ها و دولت ها

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

برای اثبات این موضوع کافی است به وجود نماد ها و اساطیر یهودی در محصولات رسانه ای و دولت ها اشاره کرد. لازم نیست آنها حتما یهودی با عضو فرقه های مختلف باشند. همین که در راستای اهداف آنان قدم بردارند کافی است.

اساطیر و نماد های یهودی

نفیلیم: انسان های عظیم الجثه و پلید هستند. انسان هایی که نسبت به انسان های عادی بزرگ تر هستند و خوی نیک و عقل کافی درشان وجود ندارد. یهودیان معتقد اند نفیلیم ها در طوفان نوح منقرض شدند و بازماندگان آنها نیز در جنگی توسط یوشع بن نون کشته شدند. جالوت غول کنعانی را که داوود آن را کشت یک نفیلیم می دانند. در انیمه اتک تایتان و سه گانه ارباب حلقه ها شاهد نفیلیم ها هستیم. چقدر جالب است که اساطیر پلید یهودی، شخصیت منفی های دنیای سینما را تشکیل می دهند.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

جبرئیل: در دیدگاه یهود جبرئیل فرشته ی جنگ، قتال و نازل کننده بلا است. یهودیان از جبرئیل نفرت دارند. در قرآن آمده که گروهی از یهودیان نزد پیامبر می آیند و با او صحبت می کنند تا به اسلام روی آورند. اما زمانی که متوجه می شوند جبرئیل فرشه وحی است، به اسلام روی نمی آورند. در فیلم کنستانتین شاهد بد جلوه دادن جبرئیل هستیم و جالب است که دقیقا نقش فرشته جنگ و قتال را بازی می کند.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

بز بافومت: برخی آن را نمادی از شیطان و برخی خود شیطان می دانند. از آن جهت که یهودیان شیطان را خدمت کننده به انسان می دانند برایشان مقدس است. در فیلم و انیمیشن های زیادی به کار رفته است. همچنین مجسمه جرج واشنگتن اولین رئیس جمهور آمریکا شباهت زیادی به این بز دارد.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

شمعدان 7 یا 9 شاخه: یکی از نماد های معروف یهودی است و در مراسمات و جشن هایشان از آن استفاده می کنند. تصویر زیر گویای همه چیز است.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

شمشیر نورانی: در کتاب های یهود به عنوان محافظ درخت حیات شمرده می شود. در جنگ ستارگان و انیمیشن نیکو و شمشیر نورانی شاهد شمشیر نورانی از نماد های یهودی هستیم.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

درخت حیات: درختی که با رمزگشایی از آن می توان به جاودانگی رسید و خدا شد. در سنمایی آواتار شاهد درخت حیات هستیم که حتی درخت مورد پرستش بومیان نیز هست.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

استاد هیرام و همسرش: هیرام فردی است که با وسایلی همچون گونیا، پرگار، نردبان و… معبد سلیمان را ساخته است. همسر وی نیز یکی از اساطیر یهودی و مخصوصا ماسونی محسوب می شود. طبق کتاب دکتر محمد حسین فرج نژاد، مجسمه آزادی که در آمریکا و فرانسه (کشور هایی که در آنها فراماسون ها انقلاب کردند) وجود دارد، همسر استاد هیرام است. یعنی یکی از اساطیر ماسونی، نماد معروف نه یک کشور بلکه یک تمدن است. همچنین در پایین مجسمه شاهد علامت گونیا و پرگار از علائم ماسونی هستیم.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

 

ستاره پنتاگرام و داوودی: نماد حکومت جهانی آل داوود (یهودیان) هستند. در انیمیشن ها و فیلم های زیادی مشهود است.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

کلید ماسونی: کلیدی متعلق به هیرام و سلیمان که قفل علوم مادی و معنوی را می گشود. در پنجه عقاب در آرم امنیت ملی آمریکا این کلید دیده می شود.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

ابزار جادو: نمادی از به مبارزه طلبیدن خدا. انیمیشن های دیزنی و هری پاتر نموه های بارز آن هستند.

عینک گرد مشکی: یکی از عینک های مخصوص یهودیان است و خاخام ها یا ربی ها به چشم می زنند. هری پاتر هم همین عینک را به چشم می زند.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

ابلیسک: بت بعل یکی از خدایان مصری است. بعد ها نماد از وجود شر خدا و شیطان شد. یهودیان اعتقاد دارند خدا کامل است پس وجود خیر و وجود شر را با هم دارد.  امروزه نیز ابلیسک نمادی از قدرت های شرور است. روبه روی کاخ سفید واقع شده است. برج ساعت لندن نیز بی شباهت به ابلیسک نیست.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

شیر ایستاده: نماد حاکمیت یهود به هر قیمتی است. حتی در تورات هم آمده.

اسب تک شاخ: نماد محافظ اصالت نژادی خانوادگی یهودی است. او نگهبان یکی از اسباط دوازده گانه یهود است.

اسب تک شاخ و شیر ایستاده در نماد های سلطنتی اروپایی دیده می شوند.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

 

کروبیان: گاو بالدار از تزئینات معبد سلیمان است. در تخت جمشید به کار رفته و نشان از نفوذ یهود در هخامنشیان زمان دارد.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

عقاب: یکی از نماد ها و سمبل های مهم یهود است. در تورات عقاب مجازات کننده گناه کاران معرفی شده است. گناه کاران همان کفار هستند و کفار کسانی هستند که یهودی نیستند (منظورش ماهاییم). سمبل و نماد اصلی آمریکا هم که عقاب هستش. دیگر حرفی باقی نمی مونه.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

کبوتر و برگ زیتون: شاید داستان فرستاندن کبوتر توسط نوح نبی برای یافتن خشکی و بازگشت او با شاخه زیتون را شنیده باشید. تبریک می گویم این داستان تورات است. در تورات کبوتر و برگ زیتون نماد به صلح و سرزمین نجات رسیدن یهود هستند. خیلی از سازمان ها بین المللی و حقوق بشری از این نماد استفاده می کنند. البته که به پنچه عقاب آمریکا نیز شاخه زیتون است.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

مار در هم پیچ خورده: روبه روی بز بافومت شاهد این مار هستیم. این مار برای یهودیان نمادی از حیات است. جالب است که سازمان بهداشت جهانی از همین نماد استفاده می کند.

عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

البته که اینها بخشی از دلایل نفوذ یهود در دولت ها و رسانه ها بودند. اما دلایل اصلی همسو بودن بعضی ایدئولوژی های این دولت ها یا رسانه ها با عقاید یهودی است. با کمی تامل در دنیای اطراف می توانید این موضوع را به راحتی درک کنید. از نمونه های بارز آن می توان به کشتار بی رحمانه مردم دنیا به دست ابر قدرت ها، هدف تشکیل نظم نوین جهانی توسط بوش، جو بایدن، پاپ، ملکه انگلیس و… ، نشان دادن نظریه تناسخ و جبرگرایی در آثار سینمایی، بد جلوه دادن خدا و قدرمند نشان دادن شیطان در آثار سینمایی و دشمنی شدید این رسانه ها و دولت ها با اسلام (ایدئولوژی کابالا یا همان عرفان یهود) اشاره کرد.عقاید یهود، کابالا، ایلومیناتی، فراماسونری و صهیونیسم

 

نوشته های مشابه

‫20 دیدگاه ها

  1. تورات، تلمود، دایره المعارف یهود
   منابع یهودی👆
   نفوذ فرهنگ کابالیسم در سینما، اسطوره های صهیونیستی در سینما
   منابع نوشته شده توسط محمد حسین فرج نژاد که به ۶۰ تا منبع دیگه هم لینک می شوند👆
   دایره المعارف یهود و صهیونیسم
   منبع عربی👆

  2. لوگو سایت قرمز است و قرمز از نشانه های جهنم است، نتیجه این است که سایت توسط شیطان پرستان حمایت می‌شود😮. کلمه اول لوگو که i هست هم نشانه چشم دجال است😮. باور نکردنی ست.

 1. راستش خیلی نیکو و شمشیر نورانی برام قابل تحلیل نیست. جبهه شر داستان (حاکم اهریمی یا دجال تک چشم که از میان حکومت فاسد ظهور میکنه و تاریکی درون چاه یعنی شخص شیطان) ساده ست ولی نتونستم معنای سمبلیک جنگجویی که از مادر زاده نشده و ملکی از جنس نور همراهش میکنه رو واسه خودم هضم کنم. خوشحال میشم بی زحمت یه کمکی بکنید.

  1. من کامل ندیدمش ولی کلیاتش رو میتونم بگم. منجی در این انیمیشن ظهور میکنه و در یک گوی اسیر است. در افسانه ها گویند دجال اسیره و زمانی از زندان آزاد بشه ظهور میکنه. مثلا زرتشتی ها میگن ماردوش همون دجاله و هر وقت از زندانش آزاد بشه آخرالزمان بشه. پس این منجی میتونه همون دجال باشه. ظاهرشم ظاهر عرفی و متناسب با اون زمان نیست پس فرهنگ جدیدی با خودش میاره. شمشیرش هم که همون شمشیر یهودیه. اینکه پشتوانش نوره الکیه. در اصل پشتوانش جادوعه. اون زنه رفیقش و بقیه جادوگری بلدن. ظاهر دشمن هم مثل خود خود شیطانه تا دشمنان ضد مسیح این چنینی در ناخودآگاه مخاطب نمود پیدا کنه. این تحلیل خیلی کلی و خامه. منم در همین حد در توانم بود. ببخشید🙏

   1. بله از این لحاط هم میشه گفت و اینکه واقعا ظاهر شخصیت داستان غیرمتعارفه و مدل موهاش هم اصلا جالب نیست و میشه گفت به قول شما یه فرهنگ جدید رو با خودش میاره. کاخی که نیروهای نور در اونجا ساکن هستند بیشتر شبیه به لژ های زیرزمینی و معبد های شامی و رومیه. حتی ظاهر افراد ساکن در اون هم شباهت زیادی به لباس خاخام ها و روحانیون یهودی داره. از این لحاظ درست در میاد.

   2. من همیشه برام سوال بود این فیلم معنیش چیه حالا فهمیدم
    لطفا فیلم ماشین های ۲ رو نقد کنید بنظرم شیطانی هست.

 2. من یه سوال دارم، اگر یهود بد هست چرا قانون اساسی آنها را به رسمیت شناخته؟ فکر کنم یهودیان دو دسته هستند. درسته؟ چون بسیاری از آنها با اسرائیل مخالفند

  1. سلام
   بله. همه رو نمیشه با یک چوب روند. اونها هم آدم های خوب دارند. اما متاسفانه رسانه های دنیا و اکثریت خود یهودی ها جزء اون دسته محدود نیستند. یهودی هابه برخی از امثال خودشون هم رحم نکردند. مثلا اون یهودیانی که به فلسطین مهاجرت نمیکردند رو میکشتن یا اینکه اجازه به قدرت رسیدن یک سری از یهودی ها رو نمیدن.

   1. بله حتی توی بعضی از تظاهرات هایی که ضد صهیونیست‌ها شکل گرفته خیلی از خود یهودیام شرکت داشتن و همشون به این بدی نیستن

  2. ما با یهود مشکل نداریم با دولت صهیون مشکل داریم این دولتی ک سر کار اسراییله صهیونن

 3. جالب بود برام متنتون دایره المعارف صهیونیسم و یهودیت رو خوندم و به نظرم چکیده ای از همون رو گفتید توی این مطلب

 4. سلام و سپاس از مطلب جالبتون
  من یه سوال برام پیش اومد چرا یهودیا همچین استدلالی برای به گناه کشیده شدن حضرت آدم و حوا میارن؟

 5. مرگ یهودیان فراماسونری و صهیونیسم جهانی که بر دنیا سلطه کردن و اداره میکنن. کل غرب از جمله قاره آمریکا و اروپا تحت سلطه خاندان های سلطنتی و ثروتمند یهودی فراماسونری و صهیونیسم کافر هستند. هر چی میکشیم زیر سر فتنه ها و توطئه های نسل زنازاده و زناکار یهودا هست.
  نژاد پرست ترین، سلطه گر ترین، شهوت گرا ترین، خشونت گرا ترین، بی خدا ترین و کافر ترین و شیطان پرست، بی عدالت ترین، عهد شکن ترین و دروغگو ترین و تحریف کننده ترین، فتنه گر ترین و حسود ترین قوم، قوم نجس و فاسد یهود صهیونیسم یعنی نسل زنازاده و حروم زاده یهودا هست که بدترین مخلوق خدا هستند. خدا در قرآن هم فرموده بدترین دشمن نزد مؤمنان و مسلمانان، قوم یهود و مشرکین هستند. یهود فراماسونری و صهیونیسم با تمام نژاد ها و ادیان الهی دشمنی داره. اینا به یهودیان متدین و مومن رحم نمی‌کنند چه برسه به مسیحیان و مسلمانان. یهودا همون برادر بد یوسف هست که گفت بندازیمش تو چاه. یهودا با عروس خودش زنا کرد و همون نسل زنازاده و زناکار الان سلطه دنیا رو در دست دارن و تمام بانک های دنیا مال خودشونه. تمام نفت و الماس و طلا رو مدیریت میکنن و قاچاق میکنن. اقتصاد و رسانه دنیا دستشونه. تمام جنایات و فساد و گناه های دنیا رو خودشون کلید میزنن و برنامه ریزی میکنن و رقم میزنن. قاتل امامان معصوم و پیامبران الهی هستند. چون این نژاد فاسد و شیطان پرست یهود، علیه حقن، علیه عدالتن، بر علیه خدا پرستی و بر علیه صلح و دوستی هستن، بر علیه حلال و حلال‌زادگی هستند، بر علیه حقیقت و واقعیت هستند چون اگر واقعیت کتاب های الهی رو گوش میکردن الان این همه فتنه و فساد و گناه و جنایت و بی عدالتی و نژاد پرستی بر علیه بشریت نمیکردن. فقط نتونستن قرآن رو تحریف کنند ولی تورات اصلی و انجیل اصلی رو از همون زمان یعنی بعد از رفتن حضرت موسی و حضرت عیسی مسیح، خاخام های منحرف یهودی شروع به تحریف حقایق کردن. کافران شیطان پرست یهود، قاتل حضرت علی هستند، قاتل امام حسین هستند و قاتل امام کاظم هستند. دشمن آخرالزمانی حضرت مهدی هم هستند. منظورم خاندان های سلطنتی و ثروتمند کافر شیطان پرست و نژاد پرست یهوده، وگرنه کاری با مؤمنان یهودی و مردمشون نداریم. اللهم عجل لولیک فرج
  زنده باد استاد رائفی پور

 6. سلام ممنون از سایت خوبتون
  دوتا سوال اول اینکه چرا باید از نفیلیم ها به عنوان شخصیت منفی توی فیلم ها یاد بشه؟ و ایا واقعا وجود داشتن؟
  و دوم اینکه تلمود چیه؟

  1. سلام علیکم
   نفیلیم ها از اساطیر هستن. خیلی سابقه داره که از نفیلیم و سایر اساطیر استفاده کنن چون جذاب میکنه داستان رو. منفی هستن چون دشمن بودن توی تاریخ برای بشریت و مخصوصا یهودی ها طبق روایات خودشون. اینکه وجود داشتن یا نه رو نمیدونیم ولی کتب یهودی ادعا داره که وجود داشته و با همون ادعا این نوع فیلم هارو میسازه سر همین شناختشون رو لازم دونستیم.

   تلمود یکی از کتب مقدس یهودیان هستش

  2. نفیلیم ها همانند غول ها و هیولا ها از موجودات ساختگی و تخیلی است که به صورت تحریف یافته در کتب دین یهود وارد شده و امکان داره منبع آن هم ادیان بت پرست ، شرک آمیز و افسانه باور باشد زیرا نه در کتب مسیحیت وارد شده است نه در تعالیم دین مبارک اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *